Bartın'da 12 Mayıs Anneler Günü, etkinlik ve çeşitli programlarla kutlandı. Annelerin öneminin bir kez daha hatırlatıldığı bu özel günde, onlara yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi.
Çaydüzü Anaokulu öğrencilerinin annelerine, kahvaltı programı düzenlendi. Çaydüzü İlkokulu öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen kahvaltıda, annelerin çocukları ile birlikte güzel zaman geçirmesi amaçlandı.Çaydüzü İlkolu, yapılan program sonrası bir video paylaşımı yaparak, "Vefa cefakar ve merhamet dolu annelerimizin Anneler Günü'nü tebrik ediyoruz. Gelecek dönem birinci sınıfa başlayacak minik kahramanlarımızla güzel bir vakit geçirdik. Okul olarak, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66432c76530bc.jpg)