İki yıl önce BAL liginde mücadele eden ve aynı sezon yerel amatör lige düşen ilimiz kulüplerinden Amasraspor Olağan Genel Kurulun gerçekleştirdi. Amasraspor Kulüp Lokalinde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısına Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’da katıldı. Yapılan kongrede başkanlığa Mustafa Hidayet seçildi.
Mustafa Hidayetin yönetimi şu şekilde oluştu. Özden Atalar, Serkan Cinez, Ali Yalçın, Uğur Timur, Mehmet Selvi, Neşat Yılmaz, Hüseyin Eroğlu, Ömer Boran ve Kayhan Şeker. Yönetim kurulu yedek üyeler ise şu isimlerden oluştu.
Necati Gökova, Bülent Genç, Gündüz Körükçü, Bora Lermi, Mehmet Özengi, Namık Gürpınar, Sercan Bayrak, Mehmet Güven, Cemal Pekin ve Ali Demircioğlu.
ASKF asil üyelere ise Mustafa Hidayet, Serkan Cinez ve Ali Yalçın seçildi. Amasraspor kulübü kongre ile ilgili paylaşımda bulundu. Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:
“Amasraspor Kulübü Olağan Genel Kurulu üyelerimizin yoğun katılımıyla kulüp binasında gerçekleştirildi. Yeni seçilen Yönetim Kurulu önümüzdeki hafta içerisinde toplanarak görev dağılımını gerçekleştirecektir. Yeni Yönetim Kurulumuz ve kulübümüzün diğer yönetim organlarına seçilen üyelerimize başarılar diler,katılım sağlayan kongre üyelerimize teşekkür ederiz...”