Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır tarafından düzenlenen "Çeşm-i Cihan Sevgi Buluşması" Bedesten Sitesi'nde ikamet eden Nevzat ve Kibar çiftinin evinde gerçekleşti.Başkan Çakır, etkinlikte komşularının Sefa Park'ın Belediye'ye devredilmesinden duydukları memnuniyeti ve kentlerine doğalgazın gelmesine sağladıkları katkıyı takdir etmelerinin kendilerini gururlandırdığını belirtti.Amasra'nın sel konusunda en riskli bölgelerinden biri olan Bedesten Sitesi'nde, komşularının dere ıslahı konusundaki çabalarının kalıcı bir çözüme dönüşmesini talep ettiklerini ifade eden Başkan Çakır, Amasra Modeli ile bu konuda kalıcı adımlar atacaklarını söyledi. Ayrıca, Bartın ila Amasra arasında yolcu taşımacılığının çeşitlendirilmesinin halkın öncelikleri arasında olduğunu belirterek, bu konuda özel çalışmalar yapacaklarını açıkladı.Başkan Çakır, buluşmada hem gerçekleştirilen projeleri hem de planladıkları projeleri hemşerileriyle paylaştıkları ve Çeşm-i Cihan için hayallerini anlattı. Başkan, hemşerilerinin samimi muhabbetlerinde bulunmanın ve sıcak yüreklerinde olmanın kendilerine güç verdiğini vurguladı.Başkan Çakır, ev sahiplerine teşekkür ederken, katılan tüm komşularına da teşekkürlerini iletti. Çeşm-i Cihan Sevgi Buluşmaları kapsamında komşularla dost meclislerini büyütmeye devam edeceklerini ve Amasra için birlikte düşünüp hareket etmeye devam edeceklerini belirtti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 18 Ocak 2024 - 11:30
"Amasra modeli" çözüm olacak mı?
Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, "Çeşm-i Cihan Sevgi Buluşması" gerçekleştirdi.
GÜNCEL
18 Ocak 2024 - 11:30
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir