Bartın'da 19 Mayıs öncesi hazrlıklar yapılmaya başladı. Amasra Kaymakamı Kadir Perçi başkanlığında, bayram öncesinde yapılacak hazırlıkları konuştu.Amasra Kaymakamlığı'nda, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kutlama programı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya Amasra Garnizon Komutanı Hv. Ütğm. Özbey Furkan Sünetci, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, İlçe Emniyet Müdürü Sevgül Hayal, İlçe Jandarma Komutanı J.Ütğm.Selami Tüyük, S.G.Amasra Karakol Komutan V. Tğm.Hakan Kara, Amasra Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatma Elif Ceylan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Havva Aydoğdu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Bodur ve Amasra Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr.Tahir Emre Kazancık katıldı.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66336155f07aa.jpg)