AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde düzenlenen bir düğüne katıldı. Aldatmaz, düğüne AK Parti teşkilat mensuplarıyla birlikte iştirak etti.Kurucaşile ilçesinde gerçekleştirilen düğünde, Erkal ve Topçu ailelerinin evlatları Asude ve Özcan çifti dünya evine girdi. Aldatmaz, çifte mutluluklar dileyerek, "Hayırlı olsun, Allah mesut etsin" temennisinde bulundu.Düğün merasimine katılan AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, çiftin mutluluğuna tanıklık etti. Aldatmaz ve beraberindeki teşkilat mensupları, genç çifte hayatları boyunca mutluluk ve huzur dolu bir birliktelik dilediler.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 12 Nisan 2024 - 21:00
Aldatmaz, Yalnız Bırakmadı
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, genç çifti yalnız bırakmadı.
GÜNCEL
12 Nisan 2024 - 21:00