Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ile birlikte Kozcağız beldesinde partililerle bir araya gelerek önemli istişarelerde bulundu. Toplantının ana gündem maddesi, Kozcağız beldesinin ve ilçelerin AK Parti Belediyeciliği ile tekrar buluşturulması olarak belirtildi.Aldatmaz, yaptığı açıklamada, "AK Parti olarak birlik ve beraberlik içerisinde Kozcağız beldemizi ve ilçelerimizi daha güçlü bir AK Parti Belediyeciliği ile buluşturmayı hedefliyoruz" dedi.Toplantıda ayrıca, bölgedeki sorunlar, çözüm önerileri ve önümüzdeki dönemde yapılacak projelerle ilgili detaylı bir değerlendirme yapıldı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
SİYASET
Yayınlanma: 08 Ocak 2024 - 09:50
Aldatmaz, Kozcağız'da yola çıkıyor
AK Parti Bartın Milletvekili Aldatmaz, Kozcağız'da istişare toplantısı gerçekleştirdi.
SİYASET
08 Ocak 2024 - 09:50