AK Parti Bartın Milletvekili Aldatmaz, Ankara'dan Bartın'a dönmesinin hemen ardından bazı ziyaretlerde bulundu.Milletvekilinin ziyaretlerinden biri de Orduyeri Mahallesi'ne oldu. Orduyeri Mahallesi Muhtarı İfran Sağlam ile görüşen Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, muhtar ile mahalle hakkında işrelerde bulundu.Milletvekili Aldatmaz'a, AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcısı Dinçer Çavuşoğlu eşlik etti.Orduyeri Mahallesi Muhtarı İfran Sağlam, ziyaretleri sebebiyle AK Partili isimlere teşekkür etti.EREN SARIKAYA
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 17:33
Aldatmaz'dan Muhtar Ziyareti
Batın Milletvekili Aldatmaz, Muhtar Sağlam'ı ziyaret etti.
GÜNCEL
07 Haziran 2024 - 17:33