AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Ramazan Bayramı'nın coşkusunu Bartınlılarla paylaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda, AK Parti Bartın İl Başkan Yardımcıları Muzaffer Yelkenci ve Fahri Okun ile birlikte Kurucaşile ilçesine bağlı Karaman köyünde bulunan vatandaşları ziyaret etti.Ziyaret sırasında Milletvekili Aldatmaz, Bartınlıların Ramazan Bayramlarını tebrik ederek, bayram sevincine ortak oldu. Köy sakinleriyle bir araya gelerek sohbet eden Aldatmaz, onların bayram sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşadı.Bu samimi ziyaret, Bartınlıların bayram coşkusunu arttırdığı gibi, vatandaşların da Milletvekili Aldatmaz'a olan bağlılığını ve teveccühünü bir kez daha gösterdi. MUHABİR - YUSUFHAN KABAKCI
SİYASET
Yayınlanma: 11 Nisan 2024 - 18:50
Aldatmaz Bayram Ziyaretlerine Devam Ediyor
SİYASET
11 Nisan 2024 - 18:50