Bartın'ın 43., 44. ve 45. Dönem Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.
Akın, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, hürmetlerimi sundum. Sayın Genel Başkanımıza sağlık sıhhatle dolu ömürler diliyorum. Bartın Teşkilatımıza ve Bartın halkına selamlarını ileten Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.”
Cemal Akın, ziyaretin ardından Bahçeli’ye Bartın’daki teşkilatları ve halk adına selamlarını iletti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yakın ilgisine teşekkür eden Akın, sağlık ve huzur dolu bir ömür diledi.
Bu ziyaret, yerel yönetimle ilgili önemli konuların ele alındığı ve MHP’nin Bartın’daki teşkilat koluna destek verildiği bir platform olarak değerlendirildi.
ŞEVVAL ALTINTAŞ