Bartın'ın Gölbucağı Mahallesi'nde yaşanan hırsızlık olayı pes dedirtti. Hırsızlar bu kez ipteki kıyafetleri çaldı.Bartın'ın Gölbucağı Mahallesi'nde, yıkadığı çamaşırları balkonundaki ipe asan kadın, sabah uyandığında kıyafetlerinin orada olmadığını gördü. İpte kuruyan kot pantalon ve tişörtlerin yerinde olmadığını gören vatandaş, şok geçirdi.Hırsızlık olaylarında artış yaşanmaya devam ederken, Bartın'da ipe asılı olan çamaşırların çalınması pes dedirtti. Hırsızların artık kıyafet çalmaya başladığı düşüncesi vatandaşları tedirgin etti.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 15:33
Akıllara Durgunluk Veren Hırsızlık!
Bartın'da yaşanan hırsızlık olayı şaşırttı.
GÜNCEL
15 Mayıs 2024 - 15:33