Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Vergi Haftası münasebetiyle Bartın Defterdarı Mecit Özdemir, Vergi Dairesi Müdürü Bayram Usoğlu, Muhasebe Müdürü Sadık Yurtsever, Gelir Müdür V. Doğan Aydoğan ve Personel Müdür V. Emre Ankut'u Birlik'te ağırladı.Akdeniz, verginin toplumun her kesimine benimsetilmesinin ve vergi ödeme alışkanlıklarının arttırılmasının önemine vurgu yaparak, Vergi Haftası'nın her sene düzenlendiğini belirtti.Bartın İl Defterdarı Mecit Özdemir, ziyaretleri sırasında vergi gelirleri hakkında bilgi verdi ve ekonomik kalkınmanın vergi bilinci yüksek toplumlarda daha da önemli hale geldiğini vurguladı. Akdeniz ise son yıllarda mükelleflerin işini kolaylaştıran uygulamaların memnuniyet verici olduğunu ifade etti.Akdeniz, Bartın Defterdarlığı'nın Vergi Haftası'nı kutlayarak, ziyaretleri için defterdar ve diğer yetkililere teşekkür etti ve ve Bartın Defterdarı Mecit Özdemir'e isminin yazılı olduğu özel yapım bakır tabak hediye etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 28 Şubat 2024 - 10:35
Akdeniz, Vergi Dairesi Yetkililerini Ağırladı
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Vergi Haftası münasebetiyle Bartın Defterdarı Mecit Özdemir ve vergi dairesi yetkililerini ağırladı.
GÜNCEL
28 Şubat 2024 - 10:35