Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, bugün Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe ve Genel Sekreteri Kenan Gündoğar'ı ağırladı. Yapılan bu ziyarette samimi ve keyifli bir sohbet gerçekleşti.Başkan Akdeniz, ziyaretleri için Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe'ye ve Genel Sekreter Kenan Gündoğar'a teşekkür ederek, "Yapmış oldukları bu nazik ziyaretler ve hoş sohbetleri için başkanıma çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 19 Mayıs 2024 - 17:03
Akdeniz, Tepe'yi Ağırladı
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe'yi ağırladı.
GÜNCEL
19 Mayıs 2024 - 17:03