Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Odası Başkanı Ayhan Tepe ile birlikte Bartın Üniversitesi'nde memur olarak çalışan Mustafa Haral'ı ağırladı.Akdeniz, ziyaretleri sırasında gerçekleşen samimi ve keyifli sohbetler için teşekkürlerini ileterek, "Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği olarak bizlere nazik ziyaretlerinde bulunan Başkanımıza ve Mustafa Haral'a içtenlikle teşekkür ederim" şeklinde konuştu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 03 Mart 2024 - 15:33
Akdeniz, Tepe'yi Ağırladı
Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, ziyaretçilerini ağırladı.
GÜNCEL
03 Mart 2024 - 15:33