Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil ile birlikte Sivas Demirciler Esnaf Odası Başkanı Harun Koç'u makamında ziyaret etti.Başkan Akdeniz, ziyaret kapsamında, odaların ve birliklerin esnafın gelişmesi ve büyümesine yönelik yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ayrıca, güncel konularda görüş alışverişinde bulunarak istişarelerde bulundu.Ziyaret sırasında Bartın iline özgü tel kırma işçiliği ile hazırlanmış özel bir tepsi hediyesi sunan Başkan Akdeniz, Sivas Demirciler Esnaf Odası Başkanı Harun Koç'u Bartın'a davet etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Harun Koç, Akdeniz'e nazik misafirperverliği ve ilgi alakası için teşekkür etti.Başkan Yılmaz Akdeniz, ziyaretin sonunda, Harun Koç'a çalışmalarında başarılar dileyerek, odalar arası işbirliğinin esnafın daha fazla gelişmesine katkı sağlayacağına inancını ifade etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 17 Aralık 2023 - 17:05
Akdeniz, işbirliği için Sivas'ta
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Sivas Demirciler Esnaf Odası Başkanı Harun Koç'u makamında ziyaret etti.
GÜNCEL
17 Aralık 2023 - 17:05
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir