Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu'nun eşinin vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu'nun eşinin vefatı üzerine emekli banka müdürü Gündüz Temizdal ile birlikte taziye ziyaretinde bulundu. Akdeniz, "Bartın Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu’nun eşinin vefatı dolayısıyla emekli banka müdürü Gündüz Temizdal ile birlikte taziye ziyaretinde bulundum. Merhume Hatice ablamızın mekanı cennet olsun, Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 03 Şubat 2024 - 14:31
Akdeniz'den Taziye
Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Akdeniz, taziye ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL
03 Şubat 2024 - 14:31
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir