AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Bartın Belediyesi'ne giderek, yeni dönemde Belediye Başkanı seçilen M. Rıza Yalçınkaya ile görüştüler.Geçtiğimiz günlerde AK Parti Bartın Milletvekili Aldatmaz'ı Ankara'ya giderek, makamında ziyaret eden Başkan Yalçınkaya, bu kez misafirlerini ağırladı.AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz ve AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, yeniden başkanlık makamına seçilen Yalçınkaya'yı tebrik ederek, kendisine kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 11:58
Güncelleme: 27 Mayıs 2024 - 12:08
AK PARTİLİ İSİMLERDEN YALÇINKAYA'Yı ZİYARET
Bartın Belediye Başkanı M. Rıza Yalçınkaya ziyaretçilerini makamında ağırladı.
GÜNCEL
27 Mayıs 2024 - 11:58
Güncelleme: 27 Mayıs 2024 - 12:08