AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, Kumluca Belde AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Volkan Ergül, ekibi ve Yusuf Ziya Aldatmaz ile buluştu.Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz'ın da katılımıyla gerçekleşen buluşma, il başkanlığı binasında gerçekleştirildi.Yaşar Arslan, buluşma ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kumluca Belde Ak Parti Gençlik Kolları Başkanımız Volkan Ergül ve ekibi ile bir araya geldik. Bu önemli buluşmada Milletvekilimiz Yusuf Ziya Aldatmaz da bizlere eşlik etti. Parti içi dayanışma ve koordinasyonun arttığı bu tür buluşmalar, birlikte hareket etme ve ortak hedeflere ulaşma adına önemli bir zemin oluşturuyor. Hemşehrilerimizin beklenti ve taleplerini daha etkin bir şekilde değerlendirmek adına bir araya geldik" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 05 Ocak 2024 - 18:14
AK Parti heyeti buluştu
Bartın ilinde AK Parti'nin il başkanı Yaşar Arslan, Kumluca Belde Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Volkan Ergül ve beraberindeki ekip ile önemli bir buluşmaya imza attı.
GÜNCEL
05 Ocak 2024 - 18:14
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir