Bartın Belediyesi'nde uzun yıllar şoförlük yapmış emekli Şerafettin Gençulus, Ulugeçit Ambarcı Köyü muhtarlığı için adaylığını resmi olarak açıkladı.Gençulus, yapmış olduğu açıklamada köy halkına hitaben önemli taahhütlerde bulundu."Adaylığımı açıklamanın gururunu yaşıyorum" diyen Gençulus, öncelikle köy ve mahallelerine daha önceki dönemlerde gerçekleştirilen hizmetler için büyüklerine teşekkür etti. Seçilmesi durumunda, muhtarlık görevini üstlendiği takdirde köy sakinlerine daha iyi hizmetler sunmayı amaçladığını belirten Gençulus, şu sözleri dile getirdi:"Ulugeçit Ambarcı Köyü ve bağlı mahallelerimiz için daha önce yapılan hizmetlere minnettarız. Ancak ben, muhtarlık görevimi devraldığım takdirde, bu hizmetleri daha da ileri taşıyacağımın sözünü veriyorum. Alt yapı, üst yapı, yol, mesire alanları ve cenaze aracı hizmetleri gibi konularda daha etkili ve kapsamlı adımlar atacağım. Mahalle sakinlerimizin bu hizmetlerdeki desteklerine güveniyorum."ŞEVVAL ALTINTAŞ
SİYASET
Yayınlanma: 24 Aralık 2023 - 14:20
Adaylığını açıkladı!
SİYASET
24 Aralık 2023 - 14:20