23 Nisan'ın coşkusu Bartın'ı sardı. Abdipaşa beldesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlamalar yapıldı. Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, çocukların bayramını kutladı. Abdipaşa Belediyesi'nde çocukları ağırlayan Belediye Başkanı, çocuklarla sohbet etti. Başkan Dönmez, çocuklarla bayramlaşmasının ardından onlarla fotoğraf çektirdi.
Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez bereberindeki heyet ve Abdipaşa halkı, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini izleyerek, bu özel günü andılar.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6627a0df8ed1c.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6627a18157b20.jpg)