Bartın’da eğitim faaliyetlerinin yürütüldüğü kurslardan biri olan Gecen 4-6 Yaş Kur'an Kursunda eğitim gören 5 yaşındaki minik öğrenci Hira Elmina Yüksel Kur'an-ı Kerim'i öğrendi. Minik öğrenci Kur'an-ı Kerim okuma becerisini daha da geliştirerek 1 yıl içinde Kur'an-ı Kerim'i hatmetti. Kur'an-ı Kerim'i hatmeden minik Hira Elmina ve arkadaşları için Gecen 4-6 Yaş Kur’an Kursunda veda programı düzenlendi.Törene katılan İl Müftüsü Ömer Keskin Kur’an-ı hatmeden minik öğrenciyi tebrik ederek öğrenciye kupa takdimi yaptı.Müftü keskin, “Bizler Kur’an-ı Kerimi öğrenemezken kızımız Hira 5 yaşında Kur’an’ı hatmetti. Allah ailesinden razı olsun” dedi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 10:16
5 Yaşında Hatim Yaptı!
Bartın İl Müftülüğüne bağlı Gecen 4-6 Yaş Kur'an Kursunda eğitim gören 5 yaşındaki minik öğrenci Hira Elmina Yüksel Kur’an-ı Kerim’i öğrendikten sonra hatim yaptı.
GÜNCEL
23 Mayıs 2024 - 10:16