İl Encümeni Bartın İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı ve Genel Sekreter Uğur Karakaya başkanlığında 3 adet gündem konusunu görüşmek üzere toplandı.
Toplantıya Encümen Başkanı Uğur Karakaya, seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Bekir Karabacak, Ayhan Özçelik atanmış üyeler Yazı İşleri Müdürü Şerife Çağlar, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Nurettin Bozkurt ve gündemi olan müdürlerden İşletme ve İştirakler Müdürü Ayhan Kuş ve Yatırım ve İnşaat Müdürü Mustafa Levent Çam katıldı.
Toplantıda: İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi (İhale) (1), Yatırım ve İnşaat Müdürlüğüne ait 2 adet gündem maddesi (Revize Program Teklifi) (1) ve (Köy Yardımı) (1) olmak üzere toplam 3 adet gündem maddesi İl Encümenince görüşülerek karara bağlandı.
Haber Merkezi