Bartın'ın Ulus ilçesi Kumluca beldesinde elde dilen 32 bin 700 liralık gelir umut verdi.Kumluca yeni dönem Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, beldede uzun zamandır kullanılmayan oteli kullanıma açtı.24 gün hizmete açılan otelden 32 bin 700 liralık gelir edildi.Konu hakkında açıklama yapan Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, "Uzun zamandır kullanılmayan otelimizi 24 gün önce vatandaşlarımızın hizmetine açtık. 24 günde 32 bin 700 Türk lirası gelir elde ettik. Üreten ve şeffaf bir belediye olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6637fa0aa1e5a.jpg)