Bartın'da 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi kutlama hazırlıkları yapılmaya başlandı. Çaydüzü İlkokulu'nda 23 Nisan Bayramı'nda öğrencilerin yapacağı gösteri ve okulda düzenlenecek etkinlikler öncesinde öğretmenler toplantısı yapıldı.
Toplantıda; 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda yapılacaklar başta olmak üzere, çocukların bahçe oyunlarında dikkat etmesi gerekenler, dönem içerisi ve dönem sonunda yapılacaklar, Cumhuriyet'in 100'üncü yılı programı konuları ele alındı.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6623a22c47250.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6623a220a36af.jpg)