Bartın İmam Hatip Camii'nde 2007 yılından beri devam eden geleneksel iftar programı bu yıl da coşkuyla gerçekleştirildi. Programa, üniversiteli öğrenciler, uluslararası öğrenciler ve mahalle sakinleri katıldı. Bir hayırsever tarafından üstlenilen iftar programında çoluk çocuk, genç yaşlı herkese iftar ikramında bulunuldu.Üniversiteli öğrenciler, iftar davetini üstlenen hayırsever vatandaşlara ve programın işleyişinde emeği geçen cami görevlilerine teşekkürlerini sundu.Programda, Ramazan ayının önemi ve paylaşmanın güzelliği vurgulandı. Bir araya gelerek iftar açmanın manevi hazzını yaşayan katılımcılar, keyifli bir akşam geçirdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 30 Mart 2024 - 19:30
2007'den Bugüne
Bartın İmam Hatip Camii'nde geleneksel iftar programı düzenlendi.
GÜNCEL
30 Mart 2024 - 19:30