Bartın'da 19 Mayıs coşkusu için nefesler tutuldu. Bağımsızlığın zaferi 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Bartın'da çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.Yarın yapılacak olan Halk Konserleri ile ilgili ayrıntılar paylaşılmaya başlandı. Bartın'ın Kurucaşile ilçesinde, 19 Mayıs'ı da içerisine alan Gençlik Haftası kapsamında, yürüyüşler ve farklı etkinlikler gerçekleştirilmişti.19 Mayıs akşamı da konser verileceği duyuruldu. Kurucaşile Belediye Başkanı Uğur Güneş, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenleyeceğimiz Halk Konseri etkinliğimize tüm halkımız davetlidir" ifadeleri ile konseri duyurdu. Yarın akşam saat 21.00'da Tayfur Çalık sahne alacak. Büyük Liman'da yapılacak konsere tüm halk davet edildi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664878de99740.jpg)