Bartın'ın merkezindeinşaatı devam eden Bartın Merkez Camii ve Külliyesi'ne hayırsever bir aile büyük destek sağladı.Cemalettin, Kemalettin, Hicran Ülker Kapucu ailesi, caminin tamamlanması için Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesine 150 bin Türk lirası bağışta bulundu.Bu katkıyı gerçekleştiren Kapucu ailesi, caminin Bartın'a kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Bağışçılar, bağış miktarını Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesine teslim ederek, merkez camii ve külliyesinin inşasına destek oldular. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Mart 2024 - 12:48
150 Bin TL Destek!
Bartın Merkez Camii ve Külliyesi'ne 150 bin Türk lirası destek yapıldı.
GÜNCEL
10 Mart 2024 - 12:48
Rabbim razı olsun... Maddi gücü olan herkesin yardım ve desteklerini yapması bu hayır inşaatının tamamlanması için çok önemli... Herkesi yardıma davet ediyoruz....