Bartın İl Encümeni, İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı ve Genel Sekreter Uğur Karakaya başkanlığında 12 adet gündem konusunu görüşmek üzere toplandı.Toplantıya Encümen Başkanı Uğur Karakaya, seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Niyazi Cumhur Işık, Aynur Yıldırım atanmış üyeler Yazı İşleri Müdürü Şerife Çağlar, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Nurettin Bozkurt ve gündemi olan müdürlerden, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İlker Sarıkaya, Mali Hizmetler Müdürü Serap Birincive Su ve Kanal Hizmetleri Müdür V. Hüseyin Bahattin Baturay katıldı.Toplantıda; İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne ait 10 adet gündem maddesi: (İfraz) (7), (İdari Para Cezası ve Yıkım) (1), (İnşaat Talebi) (2), Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi: (2024 Mali Yılı Ek Çalışma Programı Revizesi) (1), Mali Hizmetler Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi: (Ödenek Aktarma) (1) olmak üzere toplam 12 adet gündem maddesi İl Encümenince görüşülerek karara bağlandı.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 16:26
12 MADDE KARARA BAĞLANDI
Bartın İl Encümeni, 12 adet gündem konusunu görüşmek üzere toplandı.
GÜNCEL
22 Mayıs 2024 - 16:26