Bartın İl Encümeni 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 27. maddesi gereğince İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda Vali Yardımcısı ve Genel Sekreter Uğur Karakaya başkanlığında 11 adet gündem konusunu görüşmek üzere toplandı.
Toplantıya Encümen Başkanı Uğur Karakaya, seçilmiş üyeler Atnen Aydoğan, Niyazi Cumhur Işık, Aynur Yıldırım atanmış üyeler Yazı İşleri Müdürü Şerife Çağlar, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür V. Nurettin Bozkurt ve gündemi olan müdürlerden, Genel Sekreter Yardımcısı V. ve İşletme ve İştirakler Müdürü Ayhan Kuş, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü İlker Sarıkaya, Tarımsal Hizmetler Müdür V. Hayati Altun katıldı.
Toplantıda, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi: (Yer altı suyu ihalesi), İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne ait 9 adet gündem maddesi: (İfraz) (9), İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne ait 1 adet gündem maddesi: (Kira sözleşmesinin yenilenmesi) olmak üzere toplam 11 adet gündem maddesi İl Encümenince görüşülerek karara bağlandı.
Haber Merkezi