Tunç’un odası hiç boş kalmıyor

AK Parti Grup Başkanvekili görevine getirilen Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makam odası gün içerisinde neredeyse hiç boş kalmıyor. AK Partili bakan ve milletvekilleri ile Ankara’da başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından TBMM’ye giden AK Parti teşkilatı mensupları ve bazı bürokratların yanı sıra Bartın’da bulunan oda başkan ve yönetimlerinden ziyaretçiler de Tunç’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunuyor.
Bu haber 2022-06-10 09:44:08 eklenmiş ve 2012 kez görüntülenmiştir.

 

Akdeniz’den ‘hayırlı olsun’ ziyareti

 

Tunç’u Bartın’dan ziyaret edenlerden biri de Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (ESOB) çiçeği burnunda Başkanı Yılmaz Akdeniz oldu. Akdeniz, Milletvekili Tunç’a yeni makamında ziyarette bulundu. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından sosyal medya platformları aracılığıyla kısa bir bilgi ve fotoğraf paylayan Akdeniz, “AK Parti Grup Başkanvekili Bartın Milletvekilimiz Bartın’ımızın gururu Sn. Av. Yılmaz Tunç'u makamında ziyaret ettim. Yeni görevinde başarılar diledim. Göstermiş olduğu misafirperverliğe çok teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Rabbim yar ve yardımcısı olsun” dedi.

 

 

Uzun ve Gökalp’i de ağırladı

 

Tunç’un bitmek tükenmek bilmeyen ziyaretçileri arasında Bartın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Özcan Uzun ve beraberindeki yönetim Kurulu üyeleri Şerafettin Kırkaya, Halil Kızıltaş, Hasan Karakurt, Cafer Pusat, Yücel Yıldız, Engin Kahraman, Muammer Çakmak ve Şaban Ali Gören de vardı. Milletvekili Tunç’a TBMM’deki makamında hayırlı olsun dileklerini ileten Uzun ve beraberindekiler, çalışmalarında başarılar dilediler.

 

 

Tunç’un memleketi Ulus’un Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Gökalp ile Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Karayel ve Şakir Aksoy da ‘hayırlı olsun’ca giden diğer isimler arasında yer aldı.

 

 

Milletvekili Tunç, tüm ziyaretçilerine kendisine gösterdikleri ilgi ve nezaketten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür ederken, ortak paydaları olan Bartın için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü fedakarlığı yapmaya ve katkı vermeye hazır olduğunu söyledi. 

ETİKETLER : Bartın Ankara TBMM AK Parti Ulus Bartın ESOB Yılmaz Tunç Yılmaz Akdeniz Özcan Uzun Barış Gökalp
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›