Önder, TÜRKAV Genel Kurulu’na katıldı

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Bartın Şube Başkanı Emre Önder, Vakfın 11. Genel Kurulu’na katıldı.
Bu haber 2022-05-24 09:16:21 eklenmiş ve 584 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

TÜRKAV’ın 11. Genel Kurulu, geçtiğimiz hafta sonunda Ankara’da yapıldı. Genel Kurul ile ilgili bilgiler veren Önder, ilk olarak Ülkücü Hareket’in merhum Başbuğu Alparslan Türkeş’in kabri başında dualarla anıldığını söyledi. Önder şunları kaydetti:

“Genel Başkanımız ve 11. Olağan Genel Kurulumuz için Ankara’ya gelen şube başkanı ve yöneticilerimiz ile Anıtkabir’i ziyaret ederek Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakarak devam etti. Akabinde yapılan genel kurulumuza katılım göstererek bizleri onurlandıran ve yalnız bırakmayan; MHP Genel Başkan Yardımcımız ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Yaşar Yıldırım Bey’e, MHP MYK Üyemiz ve Afyonkarahisar Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Bey’e, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci Bey ile Kamu-Sen’e bağlı tüm Genel Başkanlarımız ile yardımcılarına, Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticilerimize ve Türkiye’nin her yerinden gelen milliyetçi Ülkücü harekete gönül vermiş değerli TÜRKAV şube başkanlarımız ile yöneticilerine ve bütün üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

 

Genel kurulumuz sonrası yeniden Genel Başkanlığına seçilen Sayın Ebubekir Korkmaz ve değerli yönetimine yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun.”

 

 

ETİKETLER : Bartın Ankara TÜRKAV Önder Kahveci Emre Önder
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›