TOBB 78. Genel Kurulu, elektronik ortamda yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 78. Genel Kurulu, 365 oda/borsa başkanları, meclis başkanları, delegeler ile oda/borsa genel sekreterlerinin katılımıyla elektronik ortamda gerçekleşti.
Bu haber 2022-05-17 09:27:55 eklenmiş ve 1042 kez görüntülenmiştir.

 

Genel Kurul nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında elektronik ortada gerçekleşen toplantıya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, TOBB Delege Üyesi Özcan Yaz ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

 

Komisyon başkanları sunum yaptı

 

Toplantıda; Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Sedat İşeri, Mevzuat Komisyonu Başkanı Fahrettin Özün, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu Başkanı Ferhat Çağlayan, Dilekleri İnceleme Komisyonu Başkanı Ahmet Ozan Kara, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Göksel Başar, Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Dursun Dağdelen, Vergi Komisyonu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Ekonomi Politikası Komisyonu Başkanı Nurettin Karslıoğlu ve Basın ve Yayın Komisyonu Başkanı Semra Tozaraydın tarafından komisyon sunuşları gerçekleştirildi.

 

 

Türkiye-İspanya Ortak Ekonomi ve Ticaret Komisyonu (JETCO) 2. dönem toplantısı dolayısıyla İspanya'nın başkenti Madrid'de resmi temaslarda bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, gönderdiği video mesaj ile Genel Kurul’un hayırlı olmasını diledi.

 

Balık: “Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz”

 

Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Genel Kurul ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Üst kuruluşumuz TOBB'un 78. Genel Kurulu’na odamız TOBB delegemiz Özcan Yaz ve Meclis Başkanımız Adem Akpürçek ile birlikte katıldık. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin 78. Genel Kurulu'nun hayırlı olmasını diliyor, TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'na, tüm oda ve borsalarımızın değerli Başkanlarına katkılarından ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye, çözüm üretmeye ve onların sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

ETİKETLER : Bartın TOBB Bartın TSO Halil Balık
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›