Titiz: “Ülkemiz Saadet’le nefes alacak”

Saadet Partisi Kozcağız Belde Başkanı Yurdanur Akgün, “İnsanlarımızı hayaller ile olmayacak vaatler ile oyalayanlara milletimiz ilk seçimlerde gereken dersi verecektir. Halkımızdaki bu uyanış ve bilinç inanıyorum ki Saadet Partisini güçlü bir temsile dönüşecektir” dedi. Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı M. Emin Titiz de, kendi iktidarlarında Türkiye’nin yepyeni bir güne uyanacağını belirtirken, “Ülkemiz nefes alacak, Ekonomik problemler bir bir çözülecek, maddi ve manevi kalkınma sağlanarak Yaşanabilir bir Türkiye tesis edilecektir” diye konuştu.
Bu haber 2022-04-30 10:41:01 eklenmiş ve 1120 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

İftara ilgi yoğundu

 

Saadet Partisi Kozcağız Belde Teşkilatı, Köy Temsilcileri ve Sandık Sorumlularının katılımıyla Kozcağız teşkilat binasındaki iftar yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen iftar yemeğine Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı M. Emin Titiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, İl Yönetim Kurulu Üyesi Berat Özsoy katıldı. Saadet Partisi Kozcağız Belde Başkanı Yurdanur Akgün davetlilere yakın ilgi gösterdi.

 

 

Akgün: “Milletimiz ilk seçimlerde gereken dersi verecek”

 

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programında yenilen yemeğin ardından konuşmalara geçildi. İlk olarak Saadet Partisi Kozcağız Belde Başkanı Yurdanur Akgün söz aldı. Rahmet ve bereket iklimi olan Ramazan-ı Şerif gibi çok anlamlı ve güzel bir atmosferde teşkilat mensupları ile biraraya gelmiş olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Akgün özetle, “Saadet Partisi göstermiş olduğu duruş ile milletimizin gönlündeki yerini almıştır. Bu büyük teveccüh, Saadet Partisi’ni ilk seçimlerde iktidara taşıyacak enerjiye dönüşmek üzeredir. İnsanlarımızı hayaller ile olmayacak vaatler ile oyalayanlara milletimiz ilk seçimlerde gereken dersi verecektir. Halkımızdaki bu uyanış ve bilinç inanıyorum ki Saadet Partisini güçlü bir temsile dönüşecektir” dedi.

 

 

Titiz, Saadet iktidarındaki Türkiye’yi anlattı

 

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı M. Emin Titiz de konuşmasında iktidara geldiklerinde nasıl bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini anlatırken, Filistin halkına yönelik olarak sistematik baskı ve şiddet uygulamayı sürdüren İsrail’e yönelik eleştirilerde bulunmayı da ihmal etmedi. Titiz, özetle şöyle konuştu:

“İktidara geldiğimiz ilk andan itibaren Türkiye yepyeni bir güne uyanacaktır. Ülkemiz nefes alacak, Ekonomik problemler bir bir çözülecek, maddi ve manevi kalkınma sağlanarak Yaşanabilir Bir Türkiye tesis edilecektir. Bugün Filistin’de yaşanan olaylara değinmeden geçemeyeceğim. Terör devleti israilin Filistin’in başkenti Kudüs’te yapmış olduğu terör eylemi üzülerek belirtmeliyim ki gücünü Müslüman ülkelerin korkaklığından ve dirayetsizliğinden almaktadır. Bugün iktidarda Saadet Partisi’nin olduğu güçlü bir Türkiye olsaydı bırakın Mescid-i Aksa’mıza baskın düzenleyip terör estirmeyi, o teröristler kendi yataklarında rahat uyuyamazlardı. Dünyanın birçok yerinde zulüm altında olan Müslümanları zalimlerden kurtarmanın yolu da Saadet iktidarından geçiyor. Hepimize çok ama çok iş düşüyor, gayret düşüyor, yılmadan yorulmadan çalışmak düşüyor. Sözlerimi daha fazla uzatmadan bu güzel programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Katılımlarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyor, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.”

ETİKETLER : Bartın Kozcağız Saadet Partisi Emin Titiz Yurdanur Akgün Ramazan ayı iftar
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›