Kalaycı: “Bakan Özer, bereketiyle geldi”

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in tıpkı Ramazan Ayı gibi bereketiyle geldiğine dikkat çekerken, ilimiz eğitim hayatına sağlanan yeni yatırımlar için teşekkür etti. Kalaycı, Bakan Özer’in tıpkı Ramazan ayı gibi bereketiyle birlikte geldiğini belirtirken, Bartın’ın taleplerinin yarısının kabul gördüğünü açıkladı.
Bu haber 2022-04-29 09:41:28 eklenmiş ve 1189 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Milli Eğitim Bakanı Özer’in Bartın ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bartın İl Başkanı Kalaycı, Bakan Özer’in bereketi ile geldiğini ifade etti. Kalaycı, şunları söyledi:

 

 

“Öncelikle Sayın Bakanımıza Bartın’a geldiği için teşekkür ediyoruz. Çok yoğun programı olmasına rağmen Bartın’a da yer ayırdığı için teşekkürlerimizi bildiriyoruz. Ramazanı Şerif içindeyiz, bu ay bereketli bir ay. Sayın Bakanımız da bereketiyle geldi. 100 milyon lira olan 2022 yatırım bütçesini 310 milyon liraya çıkardı. Anaokulları, spor kompleksleri, özel eğitim kampüsü sözü verdi. 1 hafta içinde inşallah bunların tüm anlaşmaları, yazışmaları bitecek. Son sürat bu yatırımlar Bartın’a kazandırılmış olacak. Biz teşekkür ediyoruz, Sayın Vekilimiz ve Sayın Valimiz ile beraber Bartın’ın durumunu izah ettik. Milli Eğitim Müdürümüz ise bir sunum yaptı. Bu sunumda istediklerimizin yarısını almış olduk.”

ETİKETLER : Bartın AK Parti Milli Eğitim Bakanlığı Mahmut Özer Yılmaz Tunç Turhan Kalaycı
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›