Bartın, yatırımlarla aydınlanıyor

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Başkent EDAŞ, Bartın’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.
Bu haber 2022-04-21 10:01:30 eklenmiş ve 1705 kez görüntülenmiştir.

 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Bartın’da yılın ilk 3 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Bartın’da hizmet verdiği bin 486 trafo ve 7 bin 284 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

 

 

13 trafo merkezi elden geçirildi

 

Daha aydınlık bir Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta 475 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 13 trafo merkezini de elden geçirdi. Yapılan çalışmalara ilişkin olarak Başkent EDAŞ’tan yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

İnsan, çözüm ve inovasyon odaklı hizmet

 

“Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2022 yılının ilk 3 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hizmet bölgesinde yer alan Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak illerindeki müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla 2022 yılının ilk çeyreğinde de enerji nakil hattı şebeke güçlendirme ve yenileme, iletken yenileme, havai hatların izolasyonu, münferit ağaç budama ve trafo binaları çevresi düzenleme gibi 40’tan fazla işlemi bakım faaliyetleri çerçevesinde tamamladı.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. Başkent EDAŞ’ın Bartın’da bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.”

ETİKETLER : Bartın Başkent EDAŞ elektrik yatırım
Diğer TEKNOLOJİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›