NARKO Timler hafta sonunu da boş geçmedi

Bartın Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ile mücadelesini gece gündüz demeden sürdürüyor.
Bu haber 2022-04-19 09:49:02 eklenmiş ve 924 kez görüntülenmiştir.

 

TOLGA AKINER

Toplumumuzun ve insanlığın en önemli tehlikelerinden biri olan uyuşturucu madde üreten, satan ve kullananlara karşı başarılı bir şekilde mücadele veren Bartın NARKO timleri, hafta sonunda da başarılı işlere imza attılar.

Edinilen bilgiye göre; 16 Nisan 2022 günü Bartın Merkez’deki Gecen Mahallesi’nde durumundan şüphelenilen S.U. isimli şahsın üzerinde yapılan aramada 1,09 gram metamfetamin adı verilen uyuşturucu madde ile birlikte 1 adet hassas terazi ele geçiren ekipler, Cumhuriyet Savcısı’nın talimatları doğrultusunda Türk Ceza Kanunu’nun 191. Maddesinde düzenlenen “Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçu kapsamında şahıs hakkında adli tahkikat başlattı.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ilimizde uyuşturucu kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yaptığı bir diğer çalışma neticesinde ise yine kent merkezinde, Tuna Mahallesi 834. Sokak üzerinde durumlarından şüphelenilen B.G. ve A.U. isimli şahısları gözlem altına aldı. Şahısların sorgularının ardından yapılan test sonucunun pozitif çıkması üzerine Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda şahıslar hakkında TCK 191. Maddeye muhalefetten adli tahkikata başlandığı bildirildi. 

ETİKETLER : Bartın Bartın Emniyet Müdürlüğü asayiş narkotik
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›