Akın: “Tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçirdiği trafik kazası sonrasında kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan ve telefonlarıyla arayarak iyi niyetlerini ileten tüm Bartınlı hemşehrilerine teşekkür etti.
Bu haber 2021-11-10 10:10:35 eklenmiş ve 949 kez görüntülenmiştir.

 

Geçirdiği trafik kazası sonrası görevine tekrar başlayan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a geçmiş olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

 

Son olarak da Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Bartın Baro Başkanı Av. Ferhat Parlatır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Kapalı ve Açık Cezaevi İnfaz Müdürü Ahmet Ergung, Ziraat Bankası Yalı Şubesi Müdürü Gülay Engin, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Satı Arslan ve Mahalle Sakinleri, Bartın Toptancılar Sitesi Başkanı İbrahim Metin Yağcı ve Yönetim Kurulu, Bartın Türk Tarım Orman Sen İl Başkanı Muhammet Kaplan ile Yönetim Kurulu üyeleri, Galericiler Derneği Başkanı Engin Aslan, Bilginler Gayrimenkul İnşaat San. Tic. Şirketi Sahibi Serkan Bilgin, MADEŞ Firması Yöneticisi İşadamı Cihat Çakır, Eroğlu Enerji Ltd. Şirketi Sahibi Erkan Eroğlu, Nurkon İnşaat ve Mühendislik Sahibi Onur Çelebi, Hanset Çelik Mobilya Sahibi MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Uca, Göçmen Matbaa Sahibi Rıdvan Göçmen, Dönmez Kereste ve Ahşap Sanayi Fabrikası Sahibi Ayhan Dönmez, Üçyıldız Tuğla Fabrikası Sahibi Cengiz Yalçın, Kerem Mağazaları Sahibi Kerem Günay, Hedef Yapı İnşaat Sahibi Yılmaz Ayaş, Akmazlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Akmaz ve Bartın Minibüsçüler Kooperatif Başkanı Özcan Uzun, Nuran Akmaz,  Çarşı Bartın Beşiktaş Taraftar Grubu ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Bartın Ortaöğretim Teşkilatı ve vatandaşlar Başkan Akın’ı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

 

 

Başkan Akın, ziyaretler ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede, “Geçirdiğimiz trafik kazası sonrası tedavi sürecinin ardından Allah’a hamd olsun ki görevimizin başındayız. Göreve başlamamızın ardından vatandaşlarımız bizi ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletiyorlar. Bu zor günlerimizde arayıp soran, ziyaret eden değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yine tedavi sürecinin ardından da ziyaretimize gelen tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›