Eski Konak Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Eski Konak Caddesi’nde başlatılan altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor.
Bu haber 2021-10-27 09:58:42 eklenmiş ve 789 kez görüntülenmiştir.

 

Çalışmalar kapsamında trafiği sıkıntıya sokmamak adına caddenin bir kısmında yapılan söküm çalışmalarının ardından altyapı çalışmaları gerçekleştirildi. Yağmur suyu ve kanalizasyon hattı bakımının ardından da sökümü yapılan kısımlar sıcak asfalt ile düzenlendi. Şimdi de caddenin kalan bölümlerinde söküm çalışmasına başlandı. Söküm çalışmaları sonrası yapılacak olan altyapı çalışmalarının ardından caddenin tamamı sıcak asfalt ile düzenlenmiş olacak.

 

 

İhtiyaç duyulan sokak ve caddelerde bakım, onarım ve yenileme çalışmaları yaptıklarını anımsatan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bu kapsamda da Kırtepe Mahallesi’ne bağlı Eski Konak Caddesi’nde başlatmış olduğumuz yenileme çalışmaları kapsamında İnkumu Özel Halk Otobüsleri Durağı ile Asma Köprü arasında bulunan araç yolunun söküm çalışmalarına başladık. Altyapı iyileştirmeleri yapıldıktan sonra üstyapıyı sıcak asfalt ile düzenlemek üzere çalışma yapacağız. En kısa zamanda asfalt çalışmalarımızı da tamamlayıp yolu halkımızın istifadesine sunacağız” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›