Emniyet Müdürü, muhtarları dinledi

Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, il merkezindeki mahalle muhtarları ile gerçekleştirdiği huzur toplantısında, genel genel asayiş konularında fikir alış verişinde bulundu. Muhtarların mahalleri ile ilgili talep ve önerilerini de dinleyen Korkmaz, tek tek not aldığı sorunların çözümü için çalışacaklarını söyledi.
Bu haber 2021-10-15 10:33:27 eklenmiş ve 1154 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Bartın’ın 20 mahallesinin muhtarı, Bartın Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz tarafından organize edilen sorumluluk alanlarına ilişkin huzur toplantısında biraraya geldiler. Toplantıda Bartın Emniyet Müdürü Korkmaz’a Asayiş Şube Müdürü Sedat Teber de eşlik etti. Toplantıda mahallelerde güvenlik ve asayişi etkileyen konular tüm boyutlarıyla değerlendirilirken yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken önlemler bir bir masaya yatırıldı. Bartın’ın daha huzurlu ve güvenli bir şehir olması için hem polisin hem de muhtarların ve vatandaşların yapması gerekenler ile ilgili fikir alış verişi şeklinde gerçekleşen toplantıda Korkmaz ve Teber, mahallelerin güvenlik bağlamındaki ihtiyaç ve sorunlarını il ağızdan dinleme fırsatı yakaladı.

Bartın İl Emniyet Müdürü Korkmaz, mahalle muhtarlarının dile getirdiği sorunları tek tek not aldırırken sorunların çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaları yaptıracağına söz verdi. 

ETİKETLER : Bartın Bartın Emniyet Müdürlüğü Şakir Engin Korkmaz Sedat Teber huzur toplantısı
Diğer ASAYİŞ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›