Kalaycı, kurum ziyaretleri yaptı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, teşkilat üyeleri ile birlikte Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler, Bartın Vali Yardımcısı Şahin Aslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar’ı makamında ziyaret etti.
Bu haber 2021-10-15 10:13:28 eklenmiş ve 1127 kez görüntülenmiştir.

 

Acar’a başsağlığı diledi

 

İlk ziyaretini İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar’a gerçekleştiren Başkan Kalaycı, geçtiğimiz ay elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden babası Hasan Acar için Müdür Acar’a başsağlığı dileklerini iletti. Kalaycı ziyarette yüz yüze eğitim süreci ile ilgili de Müdür Acar’la karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

 

“SYDV önemli bir görev üstleniyor”

 

Başkan Kalaycı daha sonra Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun Güler’i ziyaret etti. Ziyarette Güler ile vakıf çalışmaları ile ilgili bir süre karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Kalaycı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve önemsediklerini ifade etti. Devletin ihtiyacı olan vatandaşlara ulaşmada SYDV’nin önemli bir görev üstlendiğini dile getiren Kalaycı, Güler’e çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

Başkan Kalaycı’nın son kurum ziyareti ise Bartın Valiliği’ne oldu. Burada da Bartın Vali Yardımcısı Şahin Aslan'ı makamında ziyaret eden Başkan Kalaycı, çeşitli konularda istişarelerde bulundu.

ETİKETLER : Bartın AK Parti Turhan Kalaycı Oğuzhan Acar Feridun Güler Şahin Aslan
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›