İnce, CNN Türk’te Kozcağız’ın ilçelik talebini anlattı

Geçtiğimiz hafta Bartın’a gelen ve ilimizdeki temaslarına Kozcağız’dan başlayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Kozcağız’ın yıllardır büyük beklenti içinde olduğu ilçelik durumunu CNN Türk’te katıldığı programda dile getirdi.
Bu haber 2021-10-15 10:11:49 eklenmiş ve 1124 kez görüntülenmiştir.

 

TOLGA AKINER

Memleket Partisi Lideri İnce, önceki akşam CNN Türk’te canlı olarak yayınlanan “Tarafsız Bölge” programına katıldı. Gazeteci Ahmet Hakan’ın moderatörlüğünde kamuoyu araştırmacısı Hakan Bayraktar, Türk Medya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel ve Milliyet Gazetesi yazarlarından Zafer Şahin’in sorularını yanıtlayan İnce, partisinin kuruluş aşamasını anlattıktan sonra Türkiye’yi il il, ilçe ilçe gezdiğini söyledi. Programda, 7 Ekim Perşembe günü Bartın’a yaptığı ziyaretten de bahseden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, kent merkezinin yanı sıra Amasra ilçemiz ile Kozcağız beldemizde de temaslarda bulunduğunu anlattı. İnce, ilimize yaptığı ziyarete ilişkin şunları söyledi:

“Türkiye’yi dolaşıyorum. Vatandaşlarımızı dinliyorum. Geçtiğimiz günlerde Bartın iline gittim. Bartın’da büyük bir ilçe gibi beldeye uğradım. Kozcağız beldesinde esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet ettim. Bu belde ilçe olmak istiyor. Buradan Amasra ilçesi ve kent merkezinde ziyaretlerde bulundum.”

ETİKETLER : Bartın Kozcağız CNN Türk Tarafsız Bölge ilçelik
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›