Kömeç için mevlit programı düzenlendi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 11 ilin yöneticileri ile 5 Ekim Pazar günü gerçekleştirmeyi planladığı toplantı için ilimizden hareket eden midibüsün Esenyurt mevkiinde devrildiği kazada MHP Bartın İl yöneticilerinden Murat Sevilmiş ile birlikte hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç için mevlit programı düzenlendi.
Bu haber 2021-10-08 10:09:41 eklenmiş ve 1328 kez görüntülenmiştir.

 

Arıt’ta gerçekleştirilen mevlit programına arasında Bartın belediye Başkan Vekili Hüseyin Fırıncıoğlu, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can ve Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nun da bulunduğu çok sayıda kişi katıldı. Aynı kazada yaralanan ve tedavisi evinde süren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın katılamadı. Okunan Kur’an’ı Kerim Tilaveti’nin ardından Ahmet Kömeç için dua edildi.

 

 

Belediye Başkanı Akın, yaptığı kısa açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde yaşadığımız kazada hayatını kaybeden değerli kardeşim, dava arkadaşım, yardımcım Ahmet Kömeç için düzenlenen mevlit programına tedavi sürecim devam ettiği için katılamadım. Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır, Ahmet kardeşime Rabbimden rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Ahmet Kömeç mevlit
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›