Cumhur İttifakı bu nikahta buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik’in oğlu Anıl’ın nikahı adeta Bartın’daki Cumhur İttifakı’nın gövde gösterisine dönüştü. Nikahı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kıyarken, Anıl Özçelik’in nikah şahitliklerini AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Av. Yılmaz Tunç ile Bartın Valisi Sinan Güner yaptı.
Bu haber 2021-08-10 10:54:55 eklenmiş ve 1698 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Ercüment-Havva Özçelik çiftinin evladı Anıl ile Hatice-Yaşar Cürebal çiftinin evladı Arzu, Pazar günü, AS Düğün Salonu’nda kıyılan nikah ile dünya evine girdiler.

 

 

MHP yöneticileri hatıra fotoğrafı çektirdi

 

Düğün merasimi öncesinde MHP Bartın İl ve İlçe Yövnetim Kurulu üyelerinin büyük bir bölümü biraraya gelerek sohbet ederken, bozkurt işareti yaparak birlik ve beraberlik pozu verdiler.

 

 

Nikahı Akın kıydı, Güner ve Tunç şahit oldu

 

Anıl-Arzu Özçelik çiftinin nikahını Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın kıyarken, Anıl Özçelik’in nikah şahitliklerini ise Bartın Valisi Sinan Güner ile AK Parti Bartın Milletvekili Tunç yaptı. Güner ve Tunç, genç çifti tebrik ederek mutluluklarının bir ömür boyu daim olması temennisinde bulundular.

 

 

Yemekli gerçekleştirilen nikah törenine Vali Güner, Milletvekili Tunç ve Başkan Akın’ın yanı sıra AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, AK Parti Bartın Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir’in de arasında bulunduğu çok sayıda AK Partili katılırken, MHP Bartın il, ilçe ve belde yöneticileri de neredeyse tam kadro hazır bulundu.

Genç çifte bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulunan Akın, nikah merasimi sonrasında Özçelik ve Cürebal ailelerini tebrik ederken davetliler ile bol bol sohbet edip fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın MHP AK Parti Cumhur İttifakı Yılmaz Tunç Sinan Güner Ercüment Özçelik
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›