Akşener, Cuma günü Bartın’da

AK Parti ve Cumhur İttifakı’ndaki ortağı MHP her fırsatta seçimlerin zamanında (2023 yılında) yapılacağını vurgulasa da iktidarı ve muhalefeti hemen her parti, yakın bir gelecekte erken seçim yapılacakmış gibi Türkiye’yi il il gezip propaganda yapmayı sürdürüyor.
Bu haber 2021-07-27 10:14:47 eklenmiş ve 1042 kez görüntülenmiştir.

 

Bu çerçevede Bartın da son dönemde pek çok siyasi parti liderini ve bakanı ağırladı. 30 Temmuz’da bunlara bir yenisi eklenecek ve son dönemdeki tüm kamuoyu araştırmalarında oylarını ciddi miktarda arttırdığı belirtilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ilimizi ziyaret edecek.

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Akşener’in Türkiye’nin 81 iline belli bir program dahilinde gerçekleştirdiği geziler çerçevesinde Bartınlılar’la buluşturacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

Akşener’in şimdilik kaydıyla netleşen programı hakkında detayları da gazetemiz aracılığıyla kamuoyuyla paylaşan Kasapoğlu, 30 Temmuz Cuma günü saat 11.30’da Kumluca’da esnaf ziyareti ile başlayacak olan programın saat 13.00’te Bartın Merkez’deki Galla Pazarı ve çevresindeki, saat 14.30’da da Amasra’daki esnaf ziyaretleriyle süreceğini söyledi.

 

TOLGA AKINER

ETİKETLER : Bartın İYİ Parti Meral Akşener Mehmet Kasapoğlu
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›