Şehidimizin ailesi ve gazilerimiz onuruna yemek

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Bartın Valiliği’nin ev sahipliğinde, 15 Temmuz Şehidimiz Mustafa Yaman’ın ailesi ve gazilerimiz onuruna akşam yemeği düzenlendi.
Bu haber 2021-07-17 10:56:14 eklenmiş ve 327 kez görüntülenmiştir.

 

Yemeğe Vali Sinan Güner ve eşi Uzm. Dr. Beyhan Güner’in yanı sıra Garnizon Komutan Vekili Deniz Albay Erkan Şahin, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanı Yarbay Safa Söylem, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Deniz Yılmaz ile Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok katıldı.

Vali Güner ve eşi, yemek boyunca şehidimizin ailesinin yanı sıra gazilerimiz ve aileleriyle yakından ilgilendi ve masaları tek tek gezerek sohbet etti. Her türlü ihtiyaçlarında Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yanlarında bulacaklarını belirten Vali Güner, Bartınlılar ve Türk milleti adına gazilerimize minnet duygularını iletirken bayrak, toprak ve demokrasi adına canlarını feda eden tüm şehitlerimize de Allah’tan bir kez daha rahmet diledi.

ETİKETLER : Bartın Bartın Valiliği 15 Temmuz
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›