Akdeniz’in dileği pandeminin sona ermesi

Bartın Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, “Her bayramda olduğu gibi, bu Kurban Bayramı’nda da dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız” dedi ve Koronavirüs salgınının sona ermesini diledi.
Bu haber 2021-07-17 10:20:13 eklenmiş ve 338 kez görüntülenmiştir.

 

Akdeniz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında bayramların sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın ön plana çıktığı özel günler olduğuna dikkati çeken Akdeniz, şunları dile getirdi:

“Biliriz ki, bayramlar dayanışmadır. Biliriz ki, bayramlar kardeşliktir. Birlik beraberliktir. Kurban Bayramı'nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. İyiliklerin kötülüğü, barışın savaşı, doğrunun yanlışı, sevginin nefreti yeneceğine olan inancımız bizi güçlü kılmaktadır. İnanıyoruz ki insanların en hayırlısı, insana faydalı olandır. Bu anlayışı şiar edinmiş bir toplumun mensupları olarak, ailemizden komşumuzdan başlayarak ülkemize, milletimize, sonrasında tüm insanlığa faydalı olabilecek işler üretebilirsek ne mutlu bize. Bu duygu ve düşüncelerle, Bartın halkının ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor,  tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının bir an önce sona ermesini, milletimizin birlik ve beraberlik içinde, sevgi dolu nice bayramlara ulaşmayı diliyorum.” 

ETİKETLER : Bartın Bartın MESO Kurban Bayramı Yılmaz Akdeniz
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›