Kalaycı: “Milletimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz”

Arıt’ın en önemli sorunlarının başında gelen yol ile ilgili sıkıntıların yakında tamamen sona ereceğini belirten AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, çalışmaların hızla ilerlediğini söyledi. Kalaycı, “Bölgemizde yaşayan insanlarımızın hayatlarını kolaylaştırıcı adımları da hızlı bir şekilde atmayı sürdüreceğiz. AK Parti milletinin yanındadır” dedi.
Bu haber 2021-07-15 09:50:13 eklenmiş ve 989 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Özel İdare Genel Sekreteri Metin Çetin, Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Alışkan ile birlikte Arıt Çöpbey Köyünü ziyaret etti. Köy sakinlerinin taleplerini dinleyen Başkan Kalaycı, KÖYDES programı başta olmak üzere, il özel idaresinin bölgeye yönelik çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. 

 

 

AK Parti iktidarı döneminde köylerin daha yaşanabilir yerler olması için büyük çaba sarf ettiklerini ifade eden Kalaycı, şunları söyledi:
“AK Parti iktidarında her alanda yaşanan büyük gelişmelerden köylerimizin de hak ettiği desteği almasını sağladık. Bartın’da da köylerimizin ulaşım, alt yapı ve üst yapı sorunlarının çözümü için gerek merkezi bütçeden, gerekse KÖYDES, gerekse de İl Özel İdaremiz aracılığı ile çok sayıda sorunu çözdük, çözmeye de devam ediyoruz. Arıt bölgemizde de en önemli konuların başında gelen yol sorunumuz yakında tamamen bitecek. Arıt merkeze ulaşım olarak daha da yakınlaşacak. Gerek yüklenici firmalardan, gerekse zor arazi koşulları nedeniyle zaman zaman aksayan çalışmalarımız artık hızlı şekilde ilerliyor. Bunun yanında yine bu bölgemizde yaşayan insanlarımızın hayatlarını kolaylaştırıcı adımları da hızlı bir şekilde atmayı sürdüreceğiz. AK Parti milletinin yanındadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde millet sevdamız devam ediyor ve edecek. AK Parti olarak milletimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz.”

ETİKETLER : Bartın Arıt AK Parti Turhan Kalaycı KÖYDES Kenan Dursun
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›