Farmasi Kariyer Merkezi ve Satış Noktası açıldı

Doğrudan satış yöntemi ile doğal ürünlerini son kullanıcılarla buluşturan Farmasi’nin bölgemizdeki ilk ve tek “Elmas Müdürü” Çağla Yılmaz, Farmasi Kariyer Merkezi ve Satış Noktası’nı açtı. Kulaklar İş Merkezi’nde hizmete giren işletmenin açılışına Belediye Başkanı’ndan AK Parti ve İYİ Parti İl Başkanları ile CHP Bartın Kadın Kolları Başkanı’na kadar çok sayıda davetli katıldı.
Bu haber 2021-06-25 09:40:35 eklenmiş ve 1948 kez görüntülenmiştir.

 

ERDEM TABAKOĞLU

Batı Karadeniz bölgesinin ilk ve tek Farmasi Elmas Müdürü olan Çağla Yılmaz’a ait Kariyer Merkezi ve Satış Noktası, önceki gün gerçekleştirilen tören ile hizmete girdi. Açılış törenine; Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Mazhar, Farmasi Asbaşkan ve Direktörü Saliha Hacıalioğlu başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Okunan duaların ardından kurdele kesilerek işletmenin açılışı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Akın, açılış sonrası işletme sahibi Yılmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak üzerinde Bereket Duası’nın bulunduğu bir tablo hediye etti. Akın, “Kulaklar İş Merkezinde ticaret hayatına başlayan Çağla Yılmaz’a ait Farmasi Kariyer Merkezi adlı işyerinin açılış törenine katıldık. İşyerinin hayırlı olmasını diliyor, bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

 

Kendi işinin patronu olmak isteyenlere çağrı

 

Farmasi’deki başarısı ile Elmas Müdürü olan Çağla Yılmaz, pandemi döneminde önemi ve gösterilen ilgi kat be kat artan doğrudan satış sektöründe dünya birincisi olan Farmasi’ye katılmak ve kendi başarı hikayelerini yazmak isteyen Bartınlı kadınlara tavsiyelerde bulundu. Yılmaz, şöyle konuştu:
“Mağazamızda 2 bin çeşit ürün portföyü ve sağlıklı ürünleri ile hizmete açılmıştır. Mağazamızdaki ürünlerimiz yüzde 100 yerli sermayesi olan Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna’nın kendi ürettiği ürünleri içermektedir. Halk arasında da herkes tarafından bilinen at kestaneli balsamımızdan A’dan Z’ye bütün ürünlerimiz, kişisel bakım kozmetik parfümeri ve Mr. Wipes kimyasal içermeyen temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır. Ekstra olarak ekibimize daha iyi hizmet ve kişileri ekibimize dahil etmek edip birlikte çalışıp adımızı duyurmak istiyoruz. Sizler de evinizden çalışıp hem kariyer hem de kazanç sağlamak ister misiniz? Eğer bu soruya cevabınız evetse şubemize görüşmeye davetlisiniz. Hiçbir üyelik ücreti ve şartı mecburiyeti yoktur. Tamamen kişiye bağlı çalışma sistemidir. Kazancını kendin belirleyeceğin bir iş imkanı ile kendi işinizin patronu olun.”

 

 

Temelleri 1950’de atıldı

 

Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, sağlık ve kozmetik sektöründe yeni başarılı hikayeler yazmayı sürdüren Farmasi markasının temelleri, 1950 yılında kendini bilime ve ilaç üretmeye adayan Dr. Cevdet Tuna ile atıldı. Dr. Tuna, Almanya Goethe Enstitüsü’nde Tıp Eğitimi sonrası Türkiye’ye döndü ve 1950 yılında Tan Laboratuvarları’nı kurdu. Geliştirdiği yüzlerce farklı formülde ilaç üretimi yaptıktan sonra kimyevi hammadde tedarik etmek üzere Tan Ecza Deposu’nu kurarak 14 bin eczacı müşteriye hizmet verdi.

 

Markanın doğuşu 2003’te…

 

Dr. Tuna, oğlu Hakan Tuna ile 1985 yılında kozmetik ve kişisel bakım sektörüne girdi. Likit ürün üretimi yaparak sektörde varlığını sürdüren ve ihracattaki büyük başarısıyla Tan-Alize Kozmetik ek yatırımlarla büyümeye devam etti. 2003 yılında Farmasi ve Dr. C. Tuna markası doğdu. İhracat pazarında birinci olan Farmasi 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçti. Doğrudan satış kanalında Türkiye pazarında ilk sıralarda yerini aldı.

 

 

Farmasi, Farmasotik; ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir marka. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek eşsiz bir fırsat sunuyor.

“Farmasi” ve “Dr. Cevdet Tuna” markaları tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretiliyor. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliğini tescil ediyor.

Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve “Mr. Wipes” markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100 bin metrekare büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

 

ETİKETLER : Bartın Farmasi Çağla Yılmaz Saliha Hacıalioğlu
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›