Özkan: “Babalarımızı da esnafımızı da sevindirelim!”

Babalar Günü’ne sayılı günler kala Bartınlılara çağrıda bulunan Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, “İndirimlerin gerçek ve dişe dokunur olduğu esnafımızda küçük bir kalemden gömleğe, saatten pantolona, çiçekten cüzdana her türlü bütçeye uyacak, her zevke hitap edecek hediyeler mevcut. Hem babamızı mutlu etmek, hem de esnafımıza destek olmak için vatandaşlarımızı Babalar Günü alışverişi yapmaya davet ediyorum” dedi.
Bu haber 2021-06-17 10:17:08 eklenmiş ve 971 kez görüntülenmiştir.

 

TOLGA AKINER

Her ne kadar pandeminin gölgesinde olsak da tıpkı Anneler Günü gibi Babalar Günü de ebeveynlerimize olan sevgi ve bağlılığı küçük büyük demeden alacağımız hediyelerle göstermemize imkan tanıyan anlamlı günlerden biri. Üstelik bu özel güne sadece 3 gün kaldı. Hal böyle olunca da babasına bir hediye almak isteyenler çarşı Pazar gezmeye, kimi zaman da internet üzerinden site site dolaşarak kendi bütçesine uygun babasının beğenebileceği en anlamlı hediyeyi bulmaya çalışıyor.

 

 

İşte tam da bu dönemde açıklama yapan Bartın bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan da Bartınlılar’a Babalar Günü alışverişlerini yerel esnaftan yaparak hem babalarımızı hem de esnaflarımızı sevindirmemiz için güzel ve bir o kadar da anlamlı çağrıda bulundu. Özkan, konuya ilişkin açıklamasında şunları dile getirdi:

Esnafın bu günden beklentisi büyük

 

“Az-çok, ucuz-pahalı demeden her türlü cebe uygun Babalar Günü hediyeleri için esnafımızın kapıları açık. Dağ gibi yaslandığımız babalarımızı Babalar Günü’nde unutmayalım. Esnafımız en çok özel günlerde yoğun satış yapıyor fakat pandemi dolayısıyla tüm özel günler sakin geçti. Dolayısıyla Babalar Günü alışverişleri için esnafımızın beklentisi büyük.

 

 

Bir hediye iki mutluluk!

 

Özel günlerde yapılan alışverişler her zaman normal alışverişlerin en az 2 katı veya 3 katı oluyor. Fakat 1,5 yıldır tüm özel günlerde esnafımız ya tam kapalı ya da kısıtlı saatlerde kısıtlı şekilde satış yaptı. Yani salgın Sevgililer Günü, Anneler Günü, Bayramlar gibi özel günlerin hiçbirinde esnafımızı mutlu etmedi. Pandemi koşullarında kazancı düşen ve zor zamanlardan geçen esnafımız da Babalar Günü alışverişleri için büyük beklenti içerisinde vatandaşlarımızı bekliyor. İndirimlerin gerçek ve dişe dokunur olduğu esnafımızda küçük bir kalemden gömleğe, saatten pantolona, çiçekten cüzdana her türlü bütçeye uyacak, her zevke hitap edecek hediyeler mevcut. Hem babamızı mutlu etmek, hem de esnafımıza destek olmak için vatandaşlarımızı Babalar Günü alışverişi yapmaya davet ediyorum. Annelerimiz kadar değerli babalarımızı da mutlu etmek boynumuzun borcudur. Bu vesile ile tüm babaların ve baba olacakların Babalar Günü’nü kutluyorum. Şifa bekleyen babalarımıza acil şifalar, babasını kaybetmiş vatandaşlarımıza sabırlar diliyorum.”

ETİKETLER : Bartın Babalar Günü Barış Özkan Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›