Memleket Partisi İl Başkanı kim olacak?

17 Mayıs 2021 tarihinde kurulan Memleket Partisi’nin Bartın İl Başkanı’nın kim olacağı merakla bekleniyor.
Bu haber 2021-06-08 09:47:31 eklenmiş ve 379 kez görüntülenmiştir.

 

EREN SARIKAYA

Bartın Halk Gazetesi ile Bartın Pusula gazetelerini bünyesinde bulunduran EYBEY Medya Yayımcılık Tic. Ltd. Şti.’nin sahibi gazeteci Mustafa Ahmet Oktay, 17 Mayıs’ta eski CHP Yalova Milletvekili, Millet İttifakı’nın son seçimdeki Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin liderliğinde kurulan Memleket Partisi, 81 ilde örgütlenebilmek için hummalı bir çalışma içerisinde olduğunu söyledi. Bu kapsamda Bartın İl Başkanı’nı belirlemek adına da görüşmelerin kesintisiz sürdüğünü belirten Oktay’ın edindiği bilgiye göre; Memleket Partisi, iki genç isim üstünde çalışmalarını sürdürüyor. Memleket Partisi Genel Merkezi’ne gittiği öğrenilen iki isimden birisi öncelikli olarak 41 ilin teşkilatlarının belirlenmesinin ardından açıklanacak.

Genel Başkan Muharrem İnce’ye yakınlığı ile bilinen bazı isimlerin, Bartın’daki yapılanmanın nasıl olacağı yönünde parti genel merkeziyle temas halinde olduğu ifade ediliyor.

Bu kapsamda Bartın’da CHP’ye yakın bazı isimlerin de İYİ Parti yönetimi ve çeşitli kademelerde görev alacağı kulislerde konuşulmaya başlandı.

ETİKETLER : Bartın Memleket Partisi Muharrem İnce
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›