İnkılap Sokak yeniden düzenleniyor

Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından İnkılap Sokak’ta yağmur suyu hattı döşeme çalışmasının yanı sıra eş zamanlı olarak taş parke ile yol düzenleme çalışması gerçekleştiriyor.
Bu haber 2021-05-17 10:22:14 eklenmiş ve 685 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Ar-Ge Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik ile birlikte çalışma sahasında incelemelerde bulunarak, teknik personelden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

 

 

Başkan Akın, çalışma ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Pazaryeri civarında çok sayıda esnafımızın ve vatandaşımızın istifade ettiği sokağımızda başlattığımız yağmur suyu hattı döşeme işinin yanı sıra eş zamanlı devam eden taş parke ile yol düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Sokağımızı yeniden düzenleyip, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız. Üretken belediyecilik anlayışımızla gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarımız tamamlandığında sokağımızı altyapı ve üst yapı anlamında sorunsuz hale getirmiş olacağız. Çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanacak” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Cemal Akın İnkılap Sokak
Diğer BELEDİYE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›